Pod záštitou Nadačního fondu FRANTIŠKA PODSTATZKY LICHTENSTEINA a ve spolupráci se senátorem Josefem Klementem se do Velkého Meziříčí vrátil se svojí autorskou talk show oblíbený římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik.
Zbigniew Czendlik, Zibi, jak jej přátelé nazývají, působí v České republice od roku 1992, konkrétně v Lanškrouně, kde svým posluchačům roznáší po bohoslužbě svařené víno, nebo je nechával rozhodnout, zda by měl jít do taneční soutěže Star Dance. Hrál i ve filmu Gump – pes, který naučil lidi žít. A na přátelství s Bolkem Polívkou vzpomíná s láskou.
Zibi se s námi podělil o spoustu lidsky vtipných příběhů. Jestli jste talk show tentokrát nestihli, nevadí.
Tímto vás zveme do Kulturního domu ve
Velké Bíteši. Talk show se tu uskuteční
17. 9. 2026.